Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Seria video poradników by Heniut


Heniut

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc przeczytaj opis pod filmikiem - masz sugestię wal śmiało ;)

 

P.S.

Po za tym widać, że spamisz.

W 2 minuty po wrzuceniu filmiku 11 minutowego piszesz co jest nie tak ;)

Wyjaśnione - dzięki ;)

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Moja sugestia: Jeżeli to dla początkujących to wytłumacz krótko do czego służy kompilator, skąd pobrać. Wytłumacz dokładniej z tymi include i do czego są potrzebne zmienne bo taki mało myślący początkujący może nie skojarzyć takich rzeczy.

Mi się to trochę pomieszane wydaje. Może najpierw przedstaw KODA, a później omów zmienne, kilka komend, później warunki, pętle, funkcje z użyciem tych komend, zachęć do korzystania z helpa.

 

Więcej nie wymienię, bo zaraz ktoś napisze, żebym sobie własny poradnik zrobił.

 

@Edit Wiesz na początku już mi się nie podobało. Nie oznacza, że spamię. No dobrze, że robisz takie poradniki bo są zapewne potrzebne ale chciałeś sugestii, pewnie po to, żeby zrobić to lepiej.

 

@Edit2 Jak uważasz, mi się wydaje, że GUI to właśnie najłatwiejsza rzecz. :)

 

Like masz, w końcu chcesz pomóc innym za darmo.

obraz24.png


Opublikowano
wytłumacz krótko do czego służy kompilator

będzie

 

skąd pobrać

zakładam, że user już to posiada, ale dodam w opisie link

 

Wytłumacz dokładniej z tymi include i do czego są potrzebne zmienne

to tylko był "lekki opis"

 

Może najpierw przedstaw KODA, a później omów zmienne, kilka komend, później warunki, pętle, funkcje z użyciem tych komend

powinno się zaczynać od prostych rzeczy. Gui będzie może w ~3 odcinku

 

zachęć do korzystania z HELPA.

będzie

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Bo się przedstawiam Heniut, mam na imię Heniek, używam nicków MrHeniut, Heniut, HeniutX, HeniutX_PL ?

<facepalm>

/ GA-970A-UD3 / FX-6300 / Sapphire Xtreme 5830 / OCZ ZS 550W / Brutus M23 /

| MPC Coders Team | MPC Gold Member | C#, C++, PHP, (N)ASM, AutoIT, Python, Java |

Opublikowano

Ej ej ej , to jest 1 film więc nie bądźcie surowi , dla mnie może być 7/10 .

Dodaj jak zmienić wygląd bo się dzieci bd czepiać. :)

kb8.png

Opublikowano

Jakbym nic nie wiedział i oglądnął ten tutorial to zapewniam cie że dalej nic bym nie wiedział.

Za mało teorii, od razu piszesz w edytorze nie tłumacząc w ogóle co robisz :)

Twoja stara robi catch the clowny w Game Makerze.

Opublikowano

Heniek...ja mam wrażenie, że ty to nagrywałeś kamerą jeszcze z czasów gdzie było jeszcze wszystko szaro-białe. Za póżno dodawałeś przybliżenia i gówno było widać, no chyba że robiłeś to pod lupą -,-

 

No ale z tego co usłyszałem, to może być :rolleyes: Lepszy taki niź wcalę B)

2dhww8h.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...